Aktualnosci

Dwujęzyczna publikacja po XX Konferencji

Ukazała się dwujęzyczna (polsko-angielska) publikacja z zapisem sesji panelowych i wystąpień, które miały miejsce podczas XX Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.

Książka po XX Konferencji

Ukazała się publikacja z zapisem wszystkich sesji panelowych i wystąpień, które miały miejsce podczas XX Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.

Publikacja przed XX konferencją

Przygotowaliśmy publikację przedkonferencyjną w której znajdziecie Państwo wprowadzenie do tematyki Konferencji mega-pizzeria.com , teksty trzech wystąpień świętego Jan Pawła II, które wywarły wpływ na rozwój współczesnej Unii Europejskiej oraz podsumowania wszystkich dotychczasowych „krakowskich spotkań”.

Elektroniczną wersję można pobrać TU.

Zachęcamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych:
Facebookwww.facebook.com/KosciolEuropa
Twittertwitter.com/KosciolEuropa

Publikacje po XIX Konferencji

Ukazała się publikacja z zapisem wszystkich sesji panelowych i wystąpień, które miały miejsce podczas XIX Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.