Aktualnosci

Rejestracja na XVII konferencję

Na stronie głównej udostępniony został formularz rejestracyjny na XVII Międzynarodową Konferencję z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.

Zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zgłaszający otrzyma wiadomość e-mail potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia.

Ewentualne pytania w sprawie rejestracji można kierować poprzez formularz KONTAKT lub na adres zgloszenia@kosciol-europa.org.pl.

Nowa strona internetowa Konferencji

Witamy na nowej, odświeżonej stronie internetowej Międzynarodowych Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.

Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna. Została także przebudowana jej struktura, dzięki czemu zyskujecie Państwo łatwy i szybki dostęp do najważniejszych informacji o tegorocznej konferencji. W zakładce POPRZEDNIE KONFERENCJE znajdziecie Państwo informacje o wszystkich poprzednich konferencjach – podsumowania, galerie fotografii, nagrania oraz publikacje. Niektóre podstrony są jeszcze uzupełniane o treści archiwalne.

Sukcesywnie będziemy dodawać nowe treści i wdrażać kolejne funkcjonalności. Od teraz możliwe jest również wygodne przeglądanie witryny na urządzeniach mobilnych.

Uwagi, opinie i zapytania prosimy kierować poprzez formularz KONTAKT. Zapraszamy do ponownych odwiedzin.