Aktualnosci

Zmarł bp prof. Tadeusz Pieronek

27 grudnia, przeżywszy 84 lata, zmarł w Krakowie biskup profesor Tadeusz Pieronek – pomysłodawca, „dobry duch” i przewodniczący Komitetu Organizacyjnego cyklu konferencji „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.
Niepowetowana strata dla Polski, Europy i Kościoła.

Akredytacje dziennikarskie

Redakcje zainteresowane udziałem w XVIII Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej” PERSPEKTYWY ROZWOJU UNII EUROPEJSKIEJ proszone są o akredytację do 3 października 2018 r. Zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, nazwę redakcji (adres i telefon), numeru telefonu kontaktowego należy wysłać na adres hanna.dmochowska@kas.pl

Wejście na teren obiektu, w którym odbywa się Konferencja, bez akredytacji nie będzie możliwe.

KONTAKT:
Hanna Dmochowska, Fundacja Konrada Adenauera
tel. 22 845 93 35
e-mail: hanna.dmochowska@kas.pl

Wysyłka zaproszeń

Trwa wysyłka zaproszeń na XVIII Międzynarodową Konferencję z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej” PERSPEKTYWY ROZWOJU UNII EUROPEJSKIEJ do osób, które wyraziły chęć uczestnictwa. Na adres korespondencyjny podany w formularzu rejestracyjnym wysyłamy pakiet konferencyjny, zawierający m.in. imienne zaproszenie, a na adres e-mail – jego elektroniczną wersję.

Prosimy o zabranie otrzymanego zaproszenia na konferencję i okazanie go w Recepcji Konferencyjnej podczas rejestracji.

Zachęcamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych:
Facebookwww.facebook.com/KosciolEuropa
Twittertwitter.com/KosciolEuropa

Noclegi podczas XVIII konferencji

W dniach od 4 do 7 października 2018 r. istnieje możliwość skorzystania z płatnych noclegów w centrum miasta zarezerwowanych dla Państwa przez organizatorów.
Ilość miejsc hotelowych jest ograniczona, decyduje kolejność dokonania rezerwacji i opłacenia noclegów. Ostateczny termin rezerwacji upływa 7 września 2018 r.

Informacji w sprawach rezerwacji udziela:
Magdalena Ficoń
tel. +48 509 465 581
email: noclegi@kosciol-europa.org.pl lub poprzez formularz KONTAKT