Aktualnosci

Uroczystości pogrzebowe bp. prof. Tadeusza Pieronka

Uroczystości pogrzebowe śp. bp. prof. Tadeusza Pieronka odbędą 2 i 3 stycznia 2019 r.

2 stycznia, godz. 16.00 – nieszpory i Msza święta w Katedrze na Wawelu.
3 stycznia, godz. 16.00 – Msza święta i pochówek w krypcie biskupów w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie.

Zmarł bp prof. Tadeusz Pieronek

27 grudnia, przeżywszy 84 lata, zmarł w Krakowie biskup profesor Tadeusz Pieronek – pomysłodawca, „dobry duch” i przewodniczący Komitetu Organizacyjnego cyklu konferencji „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.
Niepowetowana strata dla Polski, Europy i Kościoła.

Akredytacje dziennikarskie

Redakcje zainteresowane udziałem w XVIII Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej” PERSPEKTYWY ROZWOJU UNII EUROPEJSKIEJ proszone są o akredytację do 3 października 2018 r. Zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, nazwę redakcji (adres i telefon), numeru telefonu kontaktowego należy wysłać na adres hanna.dmochowska@kas.pl

Wejście na teren obiektu, w którym odbywa się Konferencja, bez akredytacji nie będzie możliwe.

KONTAKT:
Hanna Dmochowska Aloha enterprise solutions , Fundacja Konrada Adenauera
tel. 22 845 93 35
e-mail: hanna.dmochowska@kas.pl

Wysyłka zaproszeń

Trwa wysyłka zaproszeń na XVIII Międzynarodową Konferencję z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej” PERSPEKTYWY ROZWOJU UNII EUROPEJSKIEJ do osób Vigilix login , które wyraziły chęć uczestnictwa. Na adres korespondencyjny podany w formularzu rejestracyjnym wysyłamy pakiet konferencyjny, zawierający m.in. imienne zaproszenie, a na adres e-mail – jego elektroniczną wersję.

Prosimy o zabranie otrzymanego zaproszenia na konferencję i okazanie go w Recepcji Konferencyjnej podczas rejestracji.

Zachęcamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych:
Facebookwww.facebook.com/KosciolEuropa
Twittertwitter.com/KosciolEuropa