1 Home ROBOCZY2

ANMELDUNGSFORMULAR

Adres do korespondencji / Postal address / Postanschrift

UWAGA / ATTENTION / BEACHTUNG
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane do prawidłowego zakończenia rejestracji.
The fields marked with an asterisk (*) are required for registration.
Felder mit einem Stern (*) gekennzeichnet sind für die Registrierung.

Będę uczestniczyć w Konferencji / I will attend the conference / Ich nehme teil am
27.10.2017 r. (Piątek/Friday/Freitag)
28.10.2017 r. (Sobota/Saturday/Samstag)

Aktualizacja: 19.06.2017 r.

27.10.2017 r. (piątek)

09:30 Rejestracja uczestników

bp prof. Tadeusz Pieronek, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
abp dr Salvatore Pennacchio, Nuncjusz Apostolski w Polsce
dr Hans-Gert Pöttering, były Przewodniczący PE, Przewodniczący Fundacji Konrada Adenauera
Ria Oomen Ruijten, Prezydent Fundacji Roberta Schumana w Luksemburgu
dr Janusz Lewandowski, Współprzewodniczący Polskiej Delegacji we Frakcji EPL w PE (PO)
Andrzej Grzyb, Współprzewodniczący Polskiej Delegacji we Frakcji EPL w PE (PSL)

10:50 Dokąd zmierza Europa? Antonio Tajani, Przewodniczący PE (przekaz video)
18:30 Msza święta Msza święta w Kościele Mariackim w Krakowie; przewodniczy: kardynał dr Stanisław Dziwisz

28.10.2017 r. (sobota)

09:30 Rejestracja uczestników

JEDNOŚĆ – Konsekwencje Brexitu

WPROWADZENIE Elmar Brok, poseł do PE, członek Komisji Spraw Zagranicznych w PE
DYSKUSJA prof. Maciej Szpunar, Rzecznik Generalny Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu
Agata Gostyńska-Jakubowska, Centre for European Reform
bp Donal McKeown, Biskup Derry, Irlandia
dr Rafał Trzaskowski, Wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej
Moderacja Karolina Zbytniewska, Redaktor Naczelna „EurActiv”

12:00 Zakończenie i podsumowanie konferencji Ks. prof. Wojciech Zyzak, Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

AKTUALNOŚCI

Jak co roku przygotowaliśmy publikację przedkonferencyjną w której znajdziecie Państwo wprowadzenie do tematyki Konferencji, przydatne informacje dla uczestników oraz podsumowania wszystkich dotychczasowych "krakowskich spotkań". Elektroniczną wersję można pobrać TU.

Noclegi podczas XVII konferencji

W dniach od 26 do 28 października 2017 r. istnieje możliwość skorzystania z płatnych noclegów w centrum miasta zarezerwowanych dla Państwa przez organizatorów.

Hotele są w różnych kategoriach, w cenie od 70 do 440 zł za noc. Ilość miejsc hotelowych jest ograniczona, decyduje kolejność dokonania rezerwacji i opłacenia noclegów. Ostateczny termin rezerwacji upływa 10 września 2017 r.

Informacji w sprawach rezerwacji udziela:
Magdalena Ficoń
tel. +48 509 465 581
email: noclegi@kosciol-europa.org.pl lub poprzez formularz KONTAKT

Rejestracja na XVII konferencję

Na stronie głównej udostępniony został formularz rejestracyjny na XVII Międzynarodową Konferencję z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.

Zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zgłaszający otrzyma wiadomość e-mail potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia.

Ewentualne pytania w sprawie rejestracji można kierować poprzez formularz KONTAKT lub na adres zgloszenia@kosciol-europa.org.pl.

Nowa strona internetowa Konferencji

Witamy na nowej, odświeżonej stronie internetowej Międzynarodowych Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.

Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna. Została także przebudowana jej struktura, dzięki czemu zyskujecie Państwo łatwy i szybki dostęp do najważniejszych informacji o tegorocznej konferencji. W zakładce POPRZEDNIE KONFERENCJE znajdziecie Państwo informacje o wszystkich poprzednich konferencjach – podsumowania, galerie fotografii, nagrania oraz publikacje. Niektóre podstrony są jeszcze uzupełniane o treści archiwalne.

Sukcesywnie będziemy dodawać nowe treści i wdrażać kolejne funkcjonalności. Od teraz możliwe jest również wygodne przeglądanie witryny na urządzeniach mobilnych.

Uwagi, opinie i zapytania prosimy kierować poprzez formularz KONTAKT. Zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Proszę wybrać zagadnienie.
Wiadomość zostanie skierowana do odpowiedniej osoby.

Zamów nasz newsletter, aby otrzymywać aktualne informacje o Konferencji.

MIEJSCE

W samym sercu Krakowa

logo_mck
Międzynarodowe Centrum Kultury